Royal-logo-pionowe-white

Lista naszych Partnerów:

APK – operator wynajmu krótkoterminowego

Dla klientów zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym zapewniamy operatora, który zapewnia całkowitą bezobsługowość inwestycji.

Usługa operatora hotelowego obejmuje:

– zapewnienie obłożenia lokali gośćmi hotelowymi

– obsługę rezerwacji

– sprzątanie lokali i pranie pościeli/ręczników

– bieżącą konserwacje lokali

– rozliczanie klientów hotelowych

– rozliczenie miesięczne z właścicielem

– pobyty właścicielskie w lokalach (do 7 dni w miesiącu)

Kontakt do operatora: 

APK – Paweł Pawłowski

– tel: 570-830-420

– e-mail: zarzadzanie.apk@gmail.com

Biuro księgowe Lunes.

Specjalnie dla naszych klientów współpracujemy z biurem księgowym Lunes w zakresie zwrotu podatku VAT oraz bieżącej obsługi księgowej.

 

Kontakt do biura Lunes:

Lunes – Anna Warkowska

– e-mail: biuro@lunes.pl

– tel: 508-056-102

– www: https://lunes.pl

Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę w zakresie wykończenia i umeblowania lokali przez sprawdzonych, profesjonalnych wykonawców:

 

Wykończenie i umeblowanie: 

Piotr Paszkot Usługi Fliziarsko-Posadzkarskie:

– e-mail: paszkot@op.pl

– tel: 507-164-820

Removo – Grzegorz Kościej:

– strona: http://removo.pl/

– e-mail: info@removo.pl

– tel: 508-140-419

Wemar Mariusz Lipnicki:

– e-mail: wemar-m1@o2.pl

– tel: 694-671-945

Wowco Sp. z o. o. -Viachaslau Hulevich

– e-mail: hulevich@mail.ru

– tel.: 798-599-847

Klimatyzacja:

Cool Komfort – Piotr Gaca:

– strona: https://www.coolkomfort.pl/

– e-mail: komfort.cool@gmail.com

– tel: 530-025-540

Plisy/rolety/żaluzje:

Agrobud – Łukasz Ferenc:

– strona: https://ab7studio.pl/

– e-mail: agrobud7@interia.pl

– tel: 505-115-082

Kompleskowe sprzątanie poremontowe

Iwona Galas:

– e-mail: igal79@onet.eu

– tel: 602-199-959